Гуртовим клієнтам

Компанія «ELITSAN», запрошує до співпраці суб’єктів підприємницької діяльності України та країн СНД.

На ринку понад 10років.

Якщо у вас власний магазин чи бізнес пов'язаний із будівництвом , ремонтами - ми пропонуємо вам гнучкі гуртові ціни на нашу продукцію.

Ми є ексклюзивними продавцями багатьох торгових марок європи (Italian Style, HYBNER, SANTEH, Qquaform, BLB, PILCH, ELITA, DAVOLINE, Estap, Kristall Form, McAlpine, Piramida, Smavit, Sanitop Wingenroth, Sanit Plast, Donau), кращих гуртових цін на цю продукцію ви просто не знайдете . Також ми є власниками окремих брендів сантехніки, наша продукція виробляється під наше замовлення в країнах європи та славиться високою якістю.

Ми працюємо за такими принципами:

Широкий ассортимент пропонованої продукції: ванни, унітази, душові кабіни, гідро бокси, біде, витяжки, водонагрівачі, меблі, дзеркала, змішувачі та широкий асортимент аксесуарів. Співпрацюємо з багатьма українськими дистриб’юторами.
Постійна наявність актуальних позицій на складі (ми завжди дослухаємося до побажань наших партнерів).

У нас адекватна цінова політика. Забезпечуємо гарантійну підтримку власними силами у стислі терміни. Гарантійні позиції також передаються нашим транспортом.
Для постійних партнерів працює бонусна програма.
Після індивідуально опрацювання вашого замовлення для вас формується логістична програма та згідно визначених термінів ви отримуєте ваше замовлення. У нас також працює кредитна програма націлена на спонукання росту ваших продаж та бізнесу.

Мінімальний обіг для початку співпраці встановлюється вашим персональним менеджером згідно домовленостей.

Ми завжди відкриті для співпраці та гарних відносин з нашими партнерами. Переконані ви будете задоволені співпрацею з нами.

 

 
Santehdim Сантехника